SATIŞ SONRASI

GARANTİ+

Garanti+ Hizmeti nedir?

Borusan Otomotiv tarafından Garanti+ ve Servis Belgesi’nde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ticari bir garantidir. Üretici garantisinin devamı niteliğinde değerlendirilmemelidir. Garanti+ Hizmeti, bazı istisnalar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsamaktadır.

Garanti+ Hizmeti hangi otomobiller için satın alınabilir?

Borusan Otomotiv ithalatı olan Jaguar marka araçların, Garanti+ Hizmeti kapsamına dahil olabilmesi için otomobil yaşının ilk tescil tarihinden itibaren maksimum 3 (üç) yıl / 80.000 km’ye (hangisi önce dolarsa) kadar olması gerekmektedir. Söz konusu kilometre ve/veya süre sınırından herhangi birini aşmış olan otomobil, Garanti+ hizmeti kapsamına alınmayacaktır.

Garanti+ Hizmeti teminat kapsamı detayları nelerdir?

Jaguar ile ilgili detaylı bilgi için lütfen linki tıklayınız

Garanti+ Hizmeti ne kadar süre ile satın alınabilir?

Jaguar için +1 yıl veya +2 yıl şeklinde 2 paket seçeneği sunulmaktadır. Hangi paket tercih edilirse edilsin, Garanti+ hizmetinin azami limiti, 120.000 km. ile sınırlı olup; bu kilometreye ulaşılması ile birlikte Garanti+ hizmeti, otomatik olarak sona erecektir.

Garanti+ Hizmeti fiyatları nelerdir?

Jaguar Garanti+ Hizmeti fiyat tablosu için tıklayınız.

Garanti+ Hizmetini nasıl satın alabilirsiniz?

Aracınızın – sıfır araçlar hariç - bu kapsama sahip olmadan önce yetkili servislerimizde 72 nokta kontrolü'nden geçirilmesi gerekmekte olup, aşağıda belirtilen telefon numaralarından randevu alınmasını rica ederiz.

Kosifler Oto İstanbul Servis Planlama (216) 578 33 45
Kosifler Oto Antalya Servis Planlama (242) 340 24 84

Kontrolleriniz sırasında, tespit edilen (varsa) tüm işlemler onayınız dahilinde yapıldıktan sonra, Garanti+ Güvence Hizmet Sertifikanız hazırlanmakta ve seçtiğiniz paket kapsamında ruhsat sahibi adına kesilen fatura ile birlikte tarafınıza teslim edilmektedir. Garanti+ Hizmeti hakkının geçerli olması için gerekli servis, bakım ve onarımlar zamanında ve yalnızca Jaguar Yetkili Servislerinde yapılmış ve belgelenmiş olmalıdır. Yetkili Servis, garanti konusunu Garanti+ Hizmet Merkezi ile doğrudan çözümler.