GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyarınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır. Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş., size ait bu bilgileri, yasal zorunluluklar dışında, sadece, kişisel müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilgili gönderi iletmek için kullanacaktır.

TELİF HAKKI

© Copyright 2013-2016 Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş., tüm haklar saklıdır.Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımları, 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği korunmakta olup, kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Bu bağlamda, sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımlar, bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan doğan hakları içeren eserler de dahil olmak üzere yalnızca Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş.'ye ait olup; Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, üzerinde değişiklik yapılması, saklanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakledilmesi, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillere teşvik edilmesi, işbu fiillerin gerçekleştirilmesinin kolaylaştırılması yasaktır.

LOGOLAR

Sitemizde yayınlanan tüm logolar ve marka amblemleri 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

TAAHHÜT VERİLMEMESİ

Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş., sitede yer alan Jaguar marka araçların her türlü fiyat, bilgi, resim, standart veya opsiyonel özellik, açıklama, haberler ile yetkili satıcıya tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu fiyatların bir satış teklifi oluşturmadığını, Site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt oluşturmadığını beyan eder. Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş., site ile ilgili kuralları ve/veya bilgileri, her zaman önceden haber vermeksizin veya uyarıda bulunmaksızın değiştirme, silme veya iptal etme hakkına sahiptir. İşbu değişiklikleri takip yükümlülüğü site kullanıcısına ait olup güncel bilgilerin temini için Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş. ve/veya Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Sitede yer alabilecek hiçbir yazım, şekil ve/veya rakam hatasından dolayı Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir ve tutulamayacaktır. Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş., bu siteden verilen linkler aracılığıyla ulaşılan yetkili satıcılara veya diğer üçüncü kişilere ait sitelerde ilan edilen ve/veya açıklanan ve/veya taahhüt edilen her türlü bilgi ve şarttan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

ÜRÜNLER

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri, bu Internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Kosifler Oto Servis ve Ticaret A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.