JAGUAR MODELLERİ

JAGUAR MODELLERİ

Jaguar'ın lüks ve ödüllü performans oromobillerini keşfedin. Üstün teknik yenilikçilik, lider tasarım anlayışı ve sportif hünerler, Jaguar otomobillerinin ortak özelliğidir.

JAGUAR XE

Arkadan itişli Jaguar XE, gelişmiş hafif yapısı, sadeleştirilmiş stili ve lüks iç mekanının yanı sıra olağanüstü sürüşü ve yol tutuşu sayesinde spor sedan konseptini yeniden tanımlıyor.

Fiyat Listesi Tasarlayın Test Sürüş Formu

JAGUAR XF

Yeni Jaguar XF modelinin şık, sportif oluşu gelişmiş aerodinamik bir yapı sunar ve otomobilin akıcı şekilde ilerlemesine yardımcı olarak yakıt tüketimini ve emisyonu azaltır. Otomobilin her bir köşesinden yansıyan özgüven hissi yeni XF'i her bir sürücünün kullanmak isteyeceği bir otomobil haline getiriyor.

Fiyat Listesi Tasarlayın Test Sürüş Formu

JAGUAR XJ

Güç, güzellik ve kalitenin nefes kesici bir bileşimidir. Jaguar XJ, otomobilinizi sürmeyi arzu ettiğinizde veya rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek istediğinizde sürüşe hazırdır.

Fiyat Listesi Tasarlayın Test Sürüş Formu

JAGUAR E-PACE

Jaguar E-PACE Jaguar'ın ilk kompakt SUV modelidir. Etkileyici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşün ideal bir birleşimini sunar.

Keşfedin Sizi Arayalım

Jaguar F-PACE

F-PACE maksimum sürüş keyfini verimlilikle birleştiren bir performans SUV'udur. Teknolojik açıdan en ince detayına kadar gelişmiş olan F-PACE güvende olmanızı, bağlantıda kalmanızı sağlar ve sizi eğlendirir. Her türlü yola uygundur ve günlük kullanım kapasitesine sahiptir. F-PACE, size ve ailenize uygun bir Jaguar otomobilidir.

Bilgi Formu Test Sürüş Formu

JAGUAR F-TYPE

Ayrıcalıklı bir ailenin en son üyesi olan güçlü, çevik ve farklı F-TYPE, yüksek performans ve anında tepki veren kullanım stiline yönelik tasarlanmış gerçek bir Jaguar spor otomobildir. Otomobilin Supercharged motorları, hafif alüminyum gövde yapısı ve gelişmiş sürüş teknolojileri sezgisel, içgüdüsel ve canlı bir deneyim sunar.

Fiyat Listesi Tasarlayın Test Sürüş Formu

JAGUAR I-PACE

Jaguar I-PACE, Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV’u. 696Nm anlık tork ve 400bg güç üretir ve 0’dan 100km/sa hıza yaklaşık 4,8 saniyede ulaşır. Hem seyretmesi hem de sürmesi heyecan verici olan Jaguar I-PACE ile hayatınızı elektriklendirin.

Keşfedin Online Satın Al